مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: ۲۵ دستگاه دیتالاگرهای فشار با ۶۵ میلیارد ریال اعتبار بر روی شبکه آبرسانی استان بوشهر نصب شد.
کد خبر: ۱۱۲۸۰۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶ 25 September 2023

به گزارش تابناک بوشهر و به نقل از ایرنا، ابوالحسن عالی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این دستگاه‌ها در هر ۱۵ دقیقه به صورت خودکار فشار شبکه آب را ثبت و اطلاعات فشار را بر بستر اینترنت برای مدیران مربوطه گزارش می‌کند.

وی بیان کرد: از قابلیت‌های نصب این دستگاه‌ها می‌توان به خدمات رسانی بهتر به مشترکان، بهبود مدیریت شبکه توزیع آب، جلوگیری از هدر رفت ناشی از فشار‌های بالا در ساعات کاهش مصرف و به حداقل رساندن حوادث احتمالی در شبکه اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: دیتالاگر‌ها با توجه به کارایی بسیار بالا به تقویت روند پایداری آب شرب هم استانی‌ها نیز کمک چشمگیری می‌کند.

عالی ادامه داد: با تمام اقداماتی که در حوزه پایداری آب شرب صورت گرفته مدیریت مصرف مهم‌ترین راهکار برای تامین آب پایدار مصرف بهینه آب است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

وی عنوان کرد: الگوی مصرف آب شرب مشترکان خانگی ماهانه ۱۶ مترمکعب است که براساس ارزیابی‌ها ۷۵ درصد بوشهری‌ها مصرف فراتر از الگو دارند.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار