رئیس پلیس شهرستان دشتستان گفت: با توقیف یک دستگاه کامیون باری در محور بوشهر- شیراز در دشتستان ۵۰۰ میلیون ریال کفش و پوشاک قاچاق کشف شد.
فرمانده دریابانی استان بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با کالای قاچاق گفت: با تلاش دریابانی ۹۷ میلیارد و ۳۴ میلیون ریال کالای قاچاق از دو فروند شناور در خارگ و دیلم کشف شد.
فرماندار دشتی گفت: در سال جاری قریب به ۲۴۰ میلیارد ریال به بخش آب روستایی این شهرستان از محل اعتبارات استانی و ملی اختصاص یافت.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به توسعه آموزش‌‌های حرفه‌آموزی در استان گفت: ۳۱ هزارو ۶۹۴ نفر امسال در آزمون‌های مهارتی‌افزایی استان بوشهر شرکت کردند.
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: برای حمایت از دوره‌های پیش دبستانی‌ در مناطق محروم و ۲ زبانه ۷۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.
میزان غلظت ریزگردها در بوشهر پنج برابر استاندارد است
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: میزان غلظت ریزگردها در بوشهر افزایش یافته و هم‌اکنون به پنج برابر استاندارد جهانی رسیده است.
نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس با اشاره به نقش مهم تکمیل سامانه کاداستر در حل مشکلات مردم گفت: کندی اجرای سامانه کاداستر در کنگان و قطع بودن پیاپی آن از اصلی‌ترین مشکلات روند پایین خدمت رسانی به مردم این شهرستان است.
آلودگی هوای شهرستان عسلویه ۷ برابر بیشتر از تهران است
نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: آلودگی شهرستان عسلویه هفت برابر بیشتر از شرایط عادی هوای تهران است.
حل مشکل گرانی و بیکاری اولویت مسئولان کشور قرار گیرد
امام جمعه بوشهر با تاکید بر پرهیز از مسائل حاشیه‌ای مسئولان نظام اسلامی ایران گفت: فلسفه وجودی مسئولان خدمات به مردم است و در این راستا حل مشکلات اجتماعی، گرانی، بیکاری و جلوگیری از رشد طلاق باید اولویت برنامه‌های مسئولان باشد.
ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر با تسلیت جان باختن عده‌ای از دریانوردان در حادثه نفتکش ایرانی در آبهای چین اعلام کردند: برای جلوگیری از شایعات علل و عوامل حادثه کشتی سانچی بررسی و ارائه شود.
صفحه  از ۳۸۴