مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت: طی 6 ماه ابتدای سال جاری بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز در ورودی بوشهر و محور دیلم-هندیجان و بالعکس رخ داده است.
کد خبر: ۱۱۲۸۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵ 25 September 2023

به گزارش تابناک بوشهر، عبدالکریم اخترشناس مدیرکل راهداری استان بوشهر عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: براساس آمار‌های به دست آمده از ۶۰ سامانه تردد شماری منصوب در محور‌های استان بوشهر، طی ۶ ماه ابتدای سال جاری ۷۷ میلیون و ۹۷۲ هزار و ۵۹ تردد انواع وسایل نقلیه در جاده‌های استان ثبت شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد تردد‌ها مربوط به خودرو‌های سبک بوده است، افزود: پرترددترین ساعات روز معمولا بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ بوده است؛ طی این مدت بیشترین تردد جاده‌ای در ورودی بوشهر و کمترین تردد نیز در محور گناوه- سیاه مکان بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر یادآور شد: طی این مدت بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز در ورودی بوشهر و محور دیلم-هندیجان و بالعکس رخ داده است.

به گفته اخترشناس، در حال حاضر ۱۹ دوربین نظارت تصویری، ۵۳ سامانه ثبت تخلف و ۶۰ سامانه ترددشمار کار نظارت بر تردد خودرو‌ها و تخلفات آن‌ها را در راه‌های بوشهر ثبت می‌کنند.

وی افزود: پشتیبانی و نگهداری هفت تابلوی پیام متغیر و چهار سامانه توزین بار در حین حرکت از دیگر تجهیزات هوشمند مرکز مدیریت راه‌های استان بوشهر است.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار