شهردار بوشهر با قدردانی از تلاش‌های علیرضا کشتگر، طی حکمی محمد قنبری را به‌ عنوان سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری بندر بوشهر منصوب کرد.
کد خبر: ۱۱۲۷۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲ 19 September 2023

به گزارش تابناک بوشهر، حسین حیدری شهرداری بوشهر پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری بندر بوشهر اظهار داشت: در حوزه خدمات‌رسانی به شهروندان باید شرایطی فراهم کرد تا رضایت بیش از پیش آنان تامین شود و یکی از راهکار‌های تحقق این مهم پویایی و بالندگی مدیریت‌های مناطق شهرداری است.

وی ادامه داد: شهرداران مناطق باید روزانه به‌طور مرتب از خیابان‌ها و محلات منطقه خود بازدید کرده و از نزدیک با مشکلات و معضلات شهروندان آشنا شوند تا بتوانند به‌سرعت برای رفع این موانع اقدام کنند.

شهردار بوشهر در ادامه با تجلیل از تلاش‌های علیرضا کشتگر اظهار کرد: ایشان در حدود شش‌ماه سرپرستی خود در سمت مدیریت منطقه یک که با حفظ سمت در بازرسی شهرداری همراه بود، با تلاش شبانه‌روزی و ارزشمند خود برای رفع مشکلات شهروندان گام برداشت که در همین راستا قدردان زحمت‌های وی هستیم.

حیدری افزود: امید است محمد قنبری نیز به‌عنوان سرپرست جدید منطقه یک بتواند با تعامل و همکاری به پیشبرد هرچه بهتر امور محوله کمک کند.

به گزارش فارس، شهردار بوشهر با قدردانی از تلاش‌های علیرضا کشتگر، طی حکمی محمد قنبری را به عنوان سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری بندر بوشهر منصوب کرد.

در متن حکم ابلاغی شهردار بوشهر خطاب به محمد قنبری آمده است: با عنایت به مراتب تخصص، تجارب و توانمندی‌های جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست منطقه یک شهرداری بوشهر منصوب می‌گردید.
امید است برابر شرح وظایف محوله با هماهنگی‌های کامل و در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری در راستای خدمات مطلوب به شهروندان گام بردارید.

همچنین انتظار است براساس گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف در دولت مردمی گام برداشته و با اتحاد و یکپارچگی در همه سطوح سازمانی شاهد تحول چشمگیر در آن حوزه باشیم.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار