فرماندار شهرستان دیلم گفت: در راستای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در دیلم تلاش می‌شود تا این قشر در اولویت مسکن و تسهیلات اشتغال قرار گیرند.
کد خبر: ۱۱۲۵۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸ 11 September 2023

به گزارش تابناک بوشهر و به نقل از مهر، محمد اسدی ظهر دوشنبه در نشست با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر اظهار داشت: توانمند سازی و ایجاد اشتغال بهترین راهکار برای کمیته امداد در قبال مدد جویان این نهاد مقدس است، لذا باید اهتمام ویژه نسبت به این موضوع داشته باشید.

فرماندار دیلم حمایت خود را از طرح‌های خود کفایی محرومین اعلام کرد وبیان داشت: طرح خود کفایی مددجویان و محرومین طرح بسیار هدفمند و خوبی است که کمیته امداد توجه ویژه‌ای نسبت به این موضوع دارد و ما هم به عنوان مجموعه دولت در این طرح عظیم در کنار کمیته امداد خواهیم بود.

اسدی افزود: در بحث مسکن مددجویان و تسهیلات اشتغال زایی مانند گذشته سعی خواهیم کرد در راستای توانمندسازی این قشر، مددجویان را در اولویت قرار دهیم.

وی دیدار و سرکشی مداوم از خانواده‌های محروم و مددجو را باعث دلگرمی و افزایش اعتماد به نفس آن‌ها دانست و از مجموعه کمیته امداد خواست این برنامه را به صورت مستمر و در اولویت کاری قرار دهند.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار