مدیرکل بازرسی استان بوشهر در بازدید از منطقه ویژه بوشهر:
تابناک- مدیرکل بازرسی استان بوشهر گفت: بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان را می‌توان با تعامل و همکاری رفع کرد و نیاز است که دستگاه‌ها تعامل و همکاری بیشتری را در این زمینه داشته باشند.
کد خبر: ۹۶۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶ 19 May 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک از بوشهر، اسحاق شهبازی صبح سه‌شنبه با همراهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از شرکت‌های کاغذ دیواری پارس لیان، شرکت پاک شیمی، شرکت فناوران دراک و شرکت بصیراندیشان بینا تدبیر بازدید و مسائل و مشکلات این شرکت‌ها را بررسی کرد.

مدیرکل بازرسی استان بوشهر در این بازدید بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با صنایع تولیدی استان تاکید کرد و اظهار داشت: ما در کنار تولیدکنندگان هستیم و برای رفع مشکلات آنها از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

شهبازی افزود: بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان را می‌توان با تعامل و همکاری رفع کرد و نیاز است که دستگاه‌ها تعامل و همکاری بیشتری را در این زمینه داشته باشند.

شرکت کاغذ دیواری پارس لیان با همکاری و مشارکت چینی‌ها با سرمایه‌گذاری بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال در حال راه‌اندازی است و در آینده نزدیک بخش‌های جانبی آن نیز راه‌اندازی می‌شود که نقش مهمی در تامین نیازهای کشور به کاغذ دیواری خواهد داشت.

شرکت پاک شیمی یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه تولید نئوپان و ام‌دی‌اف است که با استفاده از شاخ و برگ درختان، چوب و نخاله‌های چوبی، نقش مهمی در تولید محصولات چوبی مورد نیاز در سطح کشور داشته است.

شرکت فناوران داک در زمینه تولید موتور درب‌های کرکره‌ای فعال است و با استفاده از دانش و نیروهای بومی توانسته نقش مهمی در تولید نیازهای کشور داشته باشد.

شرکت بصیراندیشان بیناتدبیر از دیگر شرکت‌های بومی فعال در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر است که در زمینه تولید دزدگیر و سیستم‌ها و دوربین‌های حفاظتی فعالیت دارد.

مدیران شرکت‌های مذکور نیز در این بازدید به بیان مشکلات و نیازهای خود پرداختند که مدیرکل بازرسی استان بوشهر وعده رسیدگی و رفع مشکلات را داد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار