با تلاش نیروهای جمعیت هلال‌احمر و مردم بومی، کوهنورد آسیب‌دیده در دره درزو از توابع روستا اخند نجات و به مرکز درمانی انتقال یافت.
کد خبر: ۱۱۷۰۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۴ 11 June 2024

به گزارش تابناک بوشهر، محمد کشتکاری سرپرست دفتر نمایندگی هلال‌احمر شهرستان عسلویه از حادثه در دره درزو در روستای اخند خبرداد.

وی با اشاره به این حادثه افزود: پس از دریافت گزارش حادثه از مرکز کنترل هماهنگی عملیات (eoc) معاونت امداد و نجات استان دو تیم امداد کوهستان از شهرستان جم و پایگاه امداد جاده‌ای پرک کنگان و همچنین یک تیم امدادی از دفتر نمایندگی جمعیت هلال‌احمر عسلویه به محل حادثه اعزام شدند.

کشتکاری تصریح کرد: پس از پیمایش مسیر دسترسی به همراه بومی‌های منطقه به محل حادثه رسیده و با توجه به شکستگی از چندین ناحیه اقدامات درمانی و پیش بیمارستان به کوهنورد حادثه دیده انجام و با مشارکت بومی‌های به محل ایمن انتقال و در اختیار عوامل اورژانس قرار داده شد.

وی با بیان اینکه اصلی‌ترین مولفه موثر در امدادرسانی، زمان می‌باشد، افزود: اعلام حادثه از سوی اورژانس به ندای امداد ۱۱۲ انجام شده که پس از هماهنگی‌های معاونت امداد و نجات در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیم‌ها به محل اعزام شدند.

سرپرست دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر عسلویه گفت: هموطنان عزیز در مواجه با فرد حادثه دیده یا بروز حادثه برای خود می‌توانند با شماره تماس ۱۱۲ ندای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر تماس برقرار کنند.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار