سه هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.
کد خبر: ۱۱۶۲۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۳ 16 April 2024

به گزارش تابناک بوشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عصر دوشنبه سه‌هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار، مدیران کل کمیته امداد و بهزیستی، راه و شهرسازی و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افتتاح شد.

استاندار بوشهر در این آیین اظهار داشت: حمایت از مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مورد توجه و تاکید قرار دارد و مدیریت استان در این مسیر نهایت توان خود را به کار گرفته است.

احمد محمدی زاده افزود: تامین مسکن برای مددجویان از اقدامات مهم در استان بوشهر است و امروز سه‌هزارمین واحد مسکونی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر نیز در این آیین با اشاره به اینکه واگذاری زمین مسکونی به مددجویان نهاد‌های حمایتی و محرومین در اولویت است، اظهار داشت: بیش از ۲۵۰۰ زمین در روستا‌ها و شهر‌های استان بوشهر برای ساخت مسکن مددجویان آماده واگذاری است.

محمد هادی رستمیان با قدردانی از نهاد‌های انقلاب اسلامی از جمله سپاه پاسداران، بسیج سازندگی، کمیته امداد، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان در تأمین زمین و مسکن مددجویان و محرومین استان بوشهر اضافه کرد: تلاش می‌شود بر اساس برنامه‌ریزی، مسکن خانواده‌های تحت پوشش نهاد‌های حمایتی و محرومین ساخته و جشن خانه‌دار شدن این افراد برگزار شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر هم با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰۰ قطعه زمین مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر واگذار شده است، گفت: در این راستا ۵۸۰ قطعه زمین هم به مددجویان بهزیستی برای ساخت مسکن تحویل شده است.

سید محمود دستغیبی بیان کرد: در واگذاری زمین در شهر‌های استان بوشهر هیچ مشکلی وجود ندارد و با کمترین قیمت به جامعه هدف تحویل می‌شود.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار