معاون سیاسی استاندار بوشهر: صنعت مصوبات ریاست جمهوری برای دانشگاه‌ها را اجرا کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: امسال مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص دانشگاه‌ها و حوزه آموزش استان از بخش صنعت را بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد.
کد خبر: ۱۱۲۷۰۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰ 19 September 2023

به گزارش تابناک بوشهر، اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر صبح امروز در جلسه کمیسیون دانشجویی استان بوشهر اظهار داشت: امسال مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص دانشگاه‌ها و حوزه آموزش استان از بخش صنعت بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد و از محل مسؤولیت‌های اجتماعی هم باید به دانشگاه‌های استان کمک و حمایت‌های لازم صورت گیرد.

وی افزود: برای ایاب و ذهاب دانشجویان از ظرفیت شهرداری‌ها استفاده شود که در این زمینه شهرداری بندر بوشهر آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و ارائه خدمات اعلام نموده است.

این مقام مسؤول ادامه داد: افزایش روشنایی و بهسازی محیطی در دانشگاه‌ها، خیابان و کوچه‌های منتهی به دانشگاه و خوابگاه‌های دانشجویی در دست اقدام است.

وی گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت آب و برق استان، دیگر شاهد قطع آب و برق دانشگاه‌ها، مدرسه‌ها و به ویژه خوابگاه‌های دانشجویی نخواهیم بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: در راستای بهبود سلف سرویس دانشگاه‌ها کنترل و نظارت ویژه انجام خواهد شد و در همین راستا اقلام اساسی نظیر برنج، روغن، گوشت و مرغ به دانشگاه‌ها کمک می‌شود.

پورات با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی و برگزاری جشن و آئین‌های مختلف در فضای دانشگاه‌های استان باید افزایش یابد، اظهار کرد: امسال بازدید دانشجویان از مراکز صنعتی استان با عنوان راهیان پیشرفت برگزار خواهد شد که در کنار این چنین برنامه‌ها باید اقدامات فرهنگی در دانشگاه‌های استان افزایش یابد.
منبع/فارس

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار