امدادرسانی به سه شناور حادثه‌دیده در استان بوشهر

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امداد رسانی دریایی به سه شناور در آب‌های بنادر "دیر" و "دیلم" این استان در رطوبت و گرمای بالای هوا با موفقیت پایان یافت.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۹ 02 July 2024

به گزارش تابناک بوشهر و به نقل از ایسنا، مصطفی حاجی رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی گزارش اعلام اضطرار موتورلنجی باری به مرکز نجات دریایی بندر دیر مبنی بر بیماری یک نفر از خدمه، شناور ناجی به منطقه اعزام شد.

وی گفت: شناور اعزامی پس از رسیدن به منطقه مدنظر فرد بیمار را تحویل گرفته و پس از بازگشت به مبدا به آمبولانس مستقر در اسکله تحویل داد.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریایی استان بوشهر تصریح کرد: در دومین عملیات نیز پس از دریافت گزارشی مبنی بر بیماری خدمه یک فروند لندینگ کرافت، شناور ناجی ۱۸ به موقعیت مدنظر اعلام شد.

حاجی رضایی افزود: شناور ناجی با رسیدن به موقعیت و تحویل گرفتن فرد بیمار وی را به آمبولانس مستقر در اسکله بندر دیر تحویل دارد.

وی ادامه داد: در سومین عملیات نیز پس از ارائه گزارشی به مرکز نجات دریایی بندر دیلم مبنی بر مصدومیت خدمه موتورلنج‌باری شناور "سار ۳" به موقعیت اعزام شد.

حاجی رضایی اظهارکرد: شناور اعزامی پس از گرفتن فرد مصدوم و بازگشت به مبدا، وی را به آمبولانس مستقر در اسکله بندر دیلم تحویل داد.

وی افزود: دریانوردان در صورت مواجهه با هر گونه شرایط اضطرار دریایی باید در اسرع وقت با سامانه تلفنی ۱۵۵۰ تماس حاصل کنند.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار