فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب: انتخابات مظهر اقتدار بین‌المللی و قدرت سیاسی ایران در دنیاست

امیر سرتیپ دوم کلهری حضور در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی خواند و گفت: انتخابات مظهر اقتدار بین المللی و تعیین کننده قدرت و مقبولیت سیاسی ایران در خاورمیانه و دنیاست.
کد خبر: ۱۱۷۳۳۳۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۴ 28 June 2024

به گزارش تابناک بوشهر، امیر سرتیپ دوم رضا کلهری فرمانده منطقه پدافندهوایی جنوب با حضور در پای صندوق‌های رای، عنوان کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هشت تیر ماه در حقیقت قدرت مردم، نظام و انقلاب را استوار کرده و دشمنان این مرز و بوم را از دستیابی به اهداف مایوس خواهد کرد.

امیر سرتیپ دوم کلهری با بیان اهمیت حضور در انتخابات، یاد آور شد: انتخابات مظهر اقتدار در عرصه بین‌الملل و تعیین کننده سیاست‌های ایران در خاورمیانه و دنیاست.

وی خاطرنشان کرد: در نظام مردم سالاری دینی، نماد حاکمیت مردم انتخابات است و مردم در سرنوشت خود تاثیرگذارند و با یک انتخاب آگاهانه و اصلح باعث افزایش سرعت پیشرفت کشور در همه عرصه‌ها علی الخصوص عرصه اقتصاد می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، فرمانده منطقه پدافندهوایی جنوب خاطرنشان کرد: این دوره از انتخابات یکی از سرنوشت سازترین رویداد‌های پیش روی انقلاب است که می‌تواند این انقلاب را به اوج شکوفایی و بالندگی با هماهنگی سایر قوا و مشارکت مردم برساند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار