محمدی زاده: اتحاد و همدلی ستادها در راستای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی مورد تاکید است

استاندار بوشهر گفت: اتحاد و همدلی ستادها در استان برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد تاکید است.
کد خبر: ۱۱۷۲۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲ 23 June 2024

به گزارش تابناک بوشهر، احمد محمدی زاده شامگاه شنبه در نشست با مسئولان ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر اظهار کرد: هر ۶ نامزد تایید شده در راستای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی فعالیت دارند و امیدوارم شاهد مشارکت بالای مردم در انتخابات هشتم تیرماه باشیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری در انتخابات اسفند ماه سال گذسته، چهار مولفه را تاکید فرمودند که در انتخابات ریاست جمهوری نیز این چهار مورد شامل مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت در انتخابات مورد توجه و تاکید قرار دارد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه رای مردم حق الناس است تصریح کرد: تمام نامزدهای تایید شده برای ما هیچ فرقی ندارند و میزان رای ملت است و اطمینان می دهیم که انتخابات با سلامت کامل همانند انتخابات اسفند ماه مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

محمدی زاده عنوان کرد: دولت در این انتخابات بی طرف است و فقط در راستای افزایش مشارکت و برگزاری سالم انتخابات تلاش و اهتمام داریم.

وی اضافه کرد: این انتخابات باید یک رقابت سالم و پرشور باشد و پس از پایان این رقابت، همه با هم دوست و برادر هستیم و برای ساختن ایران و استان تلاش می کنیم.

استاندار بوشهر گفت: همه ساز و کارهای برگزاری انتخابات در استان فراهم شده و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

محمدی زاده گفت: روسای ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر، با هم در ارتباط باشند و در آرامش بیشتر فضای سیاسی استان به هم کمک کنند.

وی افزود: روسای ستادهای مرکز استان، به طور مستمر با ستادهای شهرستان ها در ارتباط بوده و به ایجاد فضای انتخاباتی سالم و پرشور کمک کنند.

محمدی زاده بیان کرد: ستادها از رفتارهای هنجارشکنانه پرهیز و در ایجاد فضای انتخاباتی سالم اهتمام ورزند.

استاندار بوشهر گفت: نقش ستادها در ایجاد آرامش در فضای سیاسی و انتخاباتی استان بسیار مهم است و امیدوارم تا پایان این روند حفظ شود.

محمدی زاده بیان کرد: به فضل الهی با مشارکت بالای مردم، انتخاباتی حماسی برگزار و بار دیگر دشمنان در برابر ملت مومن و انقلابی ایران ناکام خواهند شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار