سئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر خبرداد:
تابناک- مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با بیان این که فردا نماز جمعه در همه نقاط استان برگزار می‌شود گفت: فردا نماز جمعه در شهر‌های ۲۵گانه استان بوشهر و در مرکز استان به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۳۳۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶ 21 January 2021
نماز جمعه در همه شهر‌های 25گانه استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش تابناک،حجت‌الاسلام یعقوب بهمیاری ، وضعیت و شرایط کرونایی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: از 10 شهرستان این استان تنها تنگستان در وضعیت زرد قرار دارد و مابقی دارای شرایط آبی کرونایی هستند.

وی با بیان این که رعایت همه جانبه مردم سبب کنترل بیماری و ویروس کرونا شده است افزود:رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استفاده از ماسک و فاصله فیزیکی باید ادامه داشته باشد چرا که بی‌توجهی به آن سبب انتشار کرونا و افزایش بیماران و خسارت جانبی آن می‌شود.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با بیان این که 25 شهر استان بوشهر دارای امام جمعه هستند افزود: بر اساس مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا نماز جمعه در شرایط زرد و آبی کرونایی برگزار می‌شود و بر این اساس در تمامی شهرهای 25گانه استان بوشهر نماز جمعه فردا اقامه می‌شود.

بهمیاری با اشاره به اقامه نماز جمعه در مرکز استان بوشهر به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد: نماز جمعه  فردا در مرکز استان بوشهر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر استفاده نمازگزاران از ماسک گفت: استفاده از ماسک برای همه نمازگزاران ضروری است و در این راستا رعایت فاصله‌ فیزیکی و همراه داشتن مهر، سجاده شخصی و بطری آب آشامیدنی در راستای مقابله با کرونا مورد تاکید است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار