مدیرکل ارشاد بوشهر:
بوشهر :مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اساسی ترین چالش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را عدم وجود نیروی انسانی متخصص در برخی زمینه ها و کمبود بودجه است.
کد خبر: ۷۱۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴ 03 February 2019

کمبود بودجه و نیروی انسانی متخصص چالش اصلی ارشاد بوشهر است

بوشهر :مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اساسی ترین چالش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را عدم وجود نیروی انسانی متخصص در برخی زمینه ها و کمبود بودجه است.

به گزارش"تابناک بوشهر"، فاطمه کرمپور شنبه‌شب در آیین افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در شهر بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای هنرمندان خوب و مستعد در زمینه سینما است و در همین راستا سال گذشته چهار جشنواره فیلم در شهر بوشهر برگزار شده است.

وی اساسی‌ترین چالش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را عدم وجود نیروی انسانی متخصص در برخی زمینه ها و کمبود بودجه عنوان کرد و افزود: به همین دلیل در بحث برخی زیر ساخت ها با کمبود روبرو هستیم اما علی‌رغم این کمبودها در برخی شهرستان ها پروژه های عمرانی در دست ساخت وجود دارد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر  عنوان کرد: یکی از اولویت های ما در این اداره کل معرفی فرهنگ ایرانی، اسلامی و بومی به کشور های حوزه خلیج فارس است که در صورت همکاری دیگر ادارات مربوطه تا سال آینده شاهد تحول خوبی در این زمینه خواهیم بود.

کرمپور در خصوص فعالیت‌های  این اداره کل در زمینه سینمایی تصریح کرد: تلاش می شود با رفع موانع و مشکلات سینما های استان ظرفیت ها را افزایش و با کمک بخش خصوصی از سینماهای جدید در استان بهره‌برداری کنیم.

وی گفت: در سال گذشته اکران سینما سیار در استان برای مناطق فاقد سینما برگزار شد که مردم استقبال خوبی از این اکران ها داشتند.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: جشنواره فیلم فجر برای چندمین سال پیاپی در شهر بوشهر برگزار می شود و در سال گذشته با استقبال خوبی روبرو بوده است.

کرمپور به اکران ویژه کودک و نوجوان در کنار اکران جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و افزود: این فیلم ها صبح ها اکران می شود و سانس های آن رایگان است.

در پایان این آیین از محسن مکاری نویسنده و بازیگر سینما و اکبر ابراهیمی سازنده موسیقی فیلم های سینما تجلیل شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار