رئیس پلیس استان بوشهر گفت: عوامل تیراندازی در یک مراسم عروسی در دشتستان که منجر به زخمی شدن چند نفر شده بود، شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۵۶۱۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳ 04 February 2018

سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه این استان از امنیت مطلوبی برخوردار است اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی و رصد مداوم نیروی انتظامی، امنیت در استان بوشهر در وضعیت مطلوبی است.

وی از کاهش جرایم خشن در استان بوشهر خبرداد و افزود: با تلاش شبانه‌روزی نیروی پلیس و مشارکت مردم استان بوشهر برقراری امنیت در استان بوشهر پایدار و در این راستا ضمن کاهش جرایم خشن احساس امنیت در استان ارتقاء یافته است.

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری  عاملان تیراندازی در دشتستان  خبرداد و خاطر نشان کرد: پس از وقوع تیراندازی در یک مراسم عروسی در یکی از بخش‌های شهرستان دشتستان با توجه به برهم خوردن نظم عمومی و گسترش احساس ناامنی پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای  شناسایی عوامل مرتبط در این حادثه آغاز کرد.

سردار واعظی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دو نفر از عوامل اصلی تیراندازی منجر به حادثه، پس از شناسایی دستگیر شدند که با توجه به مستندات پلیس با قرار مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با مولفه‌های ناامنی در سطح استان تصریح کرد: تیراندازی یکی از عوامل اصلی ناامنی و کاهش احساس امنیت است که پلیس در برخورد با عوامل آن با قاطعیت عمل می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار