رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر گفت: مدیریت پارک لیان و دهکده گردشگری بوشهر بدون بدهی به شهرداری بوشهر واگذار شود تا زمینه توسعه سرمایه‌گذاری در آنها فراهم شود.
کد خبر: ۵۴۰۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸ 19 December 2017
کیوان هاشم‌زاده ظهر امروز در نشست شورای شهر بوشهر با بیان اینکه اعتبارات تخصیصی به مرکز استان بوشهر دارای وضعیت نامناسبی است اظهار داشت: تخصیص اعتبار زیر 10 میلیارد ریال از محل تملک دارایی به شهرداری بوشهر در سال گذشته نشان می‌‌دهد به شهر بوشهر ظلم شده است.

وی جمعیت شهر بوشهر را افزون بر 230 هزار نفر دانست و تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده جمعیت شهر بوشهر تا 20 سال آینده به 350 هزار نفر می‌رسد که برای این افق باید زیرساخت‌های توسعه‌ای فراهم شود.

عضو شورای شهر بوشهر با تاکید بر فراهم شدن زمینه سرمایه‌گذاری در بوستان لیان خاطرنشان کرد: بوستان لیان بوشهر دارای فرصت‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری در راستای توسعه گردشگری است.

هاشم‌زاده با اشاره به اینکه شهرک توریستی در پارک لیان می‌توان راه‌اندازی کرد گفت: مدیریت پارک لیان و دهکده گردشگری بوشهر بدون بدهی به شهرداری بوشهر واگذار شود تا زمینه توسعه سرمایه‌گذاری در آنها فراهم شود.

وی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی سال‌های گذشته به شهرداری بوشهر بسیار پایین بوده است تصریح کرد: در بودجه سال آینده شهرداری بوشهر احداث کانال تاسیسات شهری مورد توجه قرار گرفته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار