سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: آینده تیم ایرانجوان بوشهر بسیار مبهم است و با تداوم این شرایط بعد بازی هفته آینده برابر مس کرمان از ایرانجوان جدا می‌شوم.
کد خبر: ۵۳۳۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸ 04 December 2017
غلامرضا دلگرم شامگاه یکشنبه پس از برد 2 بر یک تیمش برابر مس رفسنجان در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به وضعیت تیم ایرانجوان بوشهر اظهار داشت: وضعیت تیم ایرانجوان بوشهر وارد مرحله بحرانی شده و کار با این شرایط بسیار سخت است.

وی با بیان اینکه ایرانجوان بوشهر اکنون از امکانات اولیه محروم است گفت: این تیم به‌گونه‌ای دچار مشکل شده تا جایی که برای تمرین 13 توپ  بیشتر ندارد که از این تعداد تنها سه توپ آن از استاندارد کافی برخوردار است.

دلگرم با بیان اینکه کمبودها در ایرانجوان بوشهر این تیم را به بحران کشیده است بیان کرد: پیش از این تنها مشکل وضعیت پرداختی قرارداد بازیکنان بود ولی اکنون در موارد بسیاری با کمبود روبرو هستیم.

وی گفت: اکنون تنها دلخوشی بازیکنان ایرانجوان شادی هواداران و از سایر امتیازهایی که باید برخوردار باشند، محروم هستند.

دلگرم با اشاره به اینکه بازی با مس کرمان آخرین حضورم در تیم ایرانجوان است خاطر نشان کرد:آینده تیم ایرانجوان بوشهر بسیار مبهم است و با تداوم این شرایط بعد بازی هفته آینده برابر مس کرمان از ایرانجوان جدا می‌شوم.

سرمربی ایرانجوان بوشهر در ارتباط با بازی تیمش برابر مس رفسنجان اظهار کرد: در این دیدار در حالی به پیروزی رسیدیم که بازیکنان با مشکلات زیادی از لحاظ مالی روبه‌رو بودند.

دلگرم به راهیابی بازیکنان بر روی دروازه حریف اشاره کرد و افزود: با توجه به آنالیز بازی مس رفسنجان می‌دانستیم که آنها برای تنها از طریق ضربه مستقیم و ضربه‌های ایستگاهی به دروزاه حریفان راه پیدا می کنند.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: برخی از صحنه‌های درون محوطه جریمه مشکوک بود که بعد از دیدن فیلم بازی می‌توان پیرامون آن قضاوت کرد.

دلگرم  با اشاره به ساماندهی اسکان بازیکنان ایرانجوان بوشهر در خوابگاه خاطر نشان کرد: با گرفتن رای دادگاه خوابگاه تیم فوتبال ایرانجوان گشوده شده و بازیکنان مجرد تیم در آن اسکان پیدا کردند و بازیکنان متاهل نیز وضعیت اسکان آنها ساماندهی شده است.

وی با قدردانی از مجموعه هتل سیراف تاکیدکرد: مسئولان باشگاه برای کمک به ایرانجوان حمایت می‌کنند ولی این حمایت‌ها قطره چکانی برای تیم لیگ یکی ایرانجوان کفایت نمی‌کند و باید مسئولان استانی نیز در کنار آنها قرار بگیرند.

ایرانجوان با این برد 18 امتیازی شد و به رده دوازدهم رسید و تیم مس رفسنجان نیز با همین امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت.

تیم ایرانجوان بوشهر در هفته هفدهم بازی‌ها به مصاف مس کرمان و تیم مس رفسنجان نیز با نفت مسجد سلیمان دیدار می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: