جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در مکتب بسیج شکست دادن داعش و قدرت‌های مادی ساده و ناچیز است
کد خبر: ۵۳۰۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ 28 November 2017
سرهنگ حمید خرمدل ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک آغاز امامت امام زمان(عج)، اظهار داشت: بالاترین وظیفه ما در جای جای زندگی شخصی و اجتماعی انتظار فرج است.

خرمدل با تاکید بر اینکه بالاترین مسئولیت ما زمینه‌سازی برای ظهور است، ادامه داد: باید سعی کنیم در همه حال متوجه حضرت صاحب باشیم.

وی با بیان اینکه همه ما می‌توانیم زمینه‌ساز ظهور باشیم، تاکید کرد: در این روز بزرگ باید با خود عهد ببندیم که به وظایف الهی خود بطور قطع و یقین عمل کنیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه تشکیل شجره طیبه بسیج از موهبت‌های الهی بود که به جامعه بزرگ ایران ارزانی شد، افزود: یگانه راه استقامت در مقابل دشمنان اسلامی و قرآن ارتش بیست میلیونی است.

وی با بیان اینکه بسیج از زمان تشکیل تاکنون منشا خیرات و برکات فراوانی برای نظام شده است، خاطرنشان کرد: امروز همگان متوجه شده‌اند که تشکیل بسیج و هشت سال دفاع مقدس نعمت عظمی برای ملت و نظام ایران اسلامی بوده است.

خرمدل با تاکید بر اینکه دشمنان از اتفاقاتی که در مقابل ما داشته‌اند درس نمی‌گیرند، بیان داشت: دشمن بداند اگر بخواهد بطور مستقیم به مقابله با ایران اسلامی بیاید نابودی آنها را با دست خودشان رقم خواهیم زد.

وی با اشاره به اینکه یگانه راه پیروزی جهان اسلام در مقابل استکبار بسیج است، گفت: بسیج با آرمان‌های بلند اسلام در جهان اسلام ریشه دوانده است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه ثمرات بسیج در جهان اسلام به بار رسیده است، یادآور شد: ثمرات بسیج در آینده نیز همگان خواهند دید.

خرمدل با بیان اینکه عراق و سوریه برای ما خرمشهر دیگری بود، اظهار داشت: یمن هم برای ما خرمشهر دیگری است و در آینده نزدیک همچون سوریه و عراق از دست آل‌سعود آزاد خواهد شد.

وی تاکید: اگر امروز پرچم ایران اسلامی در عراق، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی به اهتزاز درمی‌آید به برکت خون شهدا و وجود بسیج است.

خرمدل با اشاره به اینکه امروز اسرائیل در محاصره کامل بوده و نابودی‌اش نزدیک است، تصریح کرد: اگر امروز آل‌سعود با عصبانیت به جمهوری اسلامی توهین می‌کند از روی دست‌پاچگی و موفقیت‌هایی بوده که ایران در منطقه به دست آورده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز آمریکا در حقارت و ذلالت کامل است، گفت: در مکتب بسیج شکست دادن داعش و قدرت‌های مادی ساده و ناچیز است.

خرمدل با بیان اینکه دشمنان از اتحاد شیعه و سنی عصبانی هستند، افزود: امروز روز اتحاد شیعه و سنی، همدلی و بصیرت است.

سرهنگ اسماعیل تاجیک نیز در ادامه با تاکید بر اینکه جهان اسلام مدیون ایثارگری‌های شهدا و بسیجیان است، گفت: به برکت وجود بسیج و صبر رزمندگان اسلام بوده که پیروزی‌های جهان اسلام به ثمر نشسته است.

در این مراسم با شکوه که با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کنگان برگزار شد از خانواده اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر تجلیل شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: