سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: دروازه بان ما در تمرینات خوب پنالتی می زد و خواستیم پاداش خوب پنالتی زدنش را بدهیم.
کد خبر: ۵۲۹۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶ 26 November 2017
مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر عصر امروز شنبه تیمش برابر پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی جم گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. ما موقعیت های بیشتری داشتیم با این حال پرسپولیس با تجربه تر بود و از معدود موقعیت هایی که داشتند به برتری رسیدند.

وی ادامه داد: از هواداران پارس تشکر می کنم که بسیار حمایت کردند و شرمنده آنها شدیم. از بازیکنانم هم تشکر می کنم که بسیار خوب مبارزه کردند و خوب جنگیدند. ما از اول هم گفته بودیم که رقابتی با پرسپولیس نداریم اما خوشحالم که الان می توانیم حتی تا مرز شکست این تیم هم پیش برویم. 

تارتار در مورد اینکه چرا ضربه پنالتی را به فروزان داد گفت: ما در طول تمرینات پنالتی تمرین می کنیم که محسن فروزان هم خوب پنالتی می زد و ما خواستیم پاداش خوب پنالتی زدنش را به او بدهیم. 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی ادامه داد: وقتی تیمی مثل پرسپولیس برنده می شود و بازیکنانش مثل قهرمانی شادی می کنند نشان می دهد که تیم ما بسیار خوب و باشخصیت شده است. پرسپولیس تیم بزرگی است و قهرمان ایران شده است. با این حال همین که ما می توانستیم برنده این بازی باشیم ما را به آینده امیدوار می کند. 

وی در مورد به لاک دفاعی رفتن تیمش در نیمه دوم گفت: وقتی پرسپولیس سیستم بازی اش را تغییر داد طبیعتا تیم ما کمی عقب نشینی داشت. با این حال ما تا قبل از گل بسیار خوب بازی کردیم. 

تارتار در مورد صحنه گل گفت: امیدوارم من اشتباه نکرده باشم اما فکر می کنم روی صحنه گل کمال کامیابی نیا روی مدافع ما خطا کرد. از راه دوری که من دیدم فکر می کنم خطا بود با این حال امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد چرا که تصمیم تاثیرگذاری بود. 

مهدی تارتار در پایان گفت: قطعا تیم ما تا همینجای لیگ نتایج خوبی کسب کرده و امتیاز ارزشمندی هم جمع آوری کرده است. نمی خواهیم این موقعیت را از دست بدهیم و از وضعیتی که داریم کوتاه نمی آییم و با تلاش بازیکنان این روند را ادامه خواهیم داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار