فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و اجتماعی میان سپاه و دادگستری بوشهر منعقد شد.
کد خبر: ۵۲۹۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹ 26 November 2017
سردار علی رزمجو عصر امروز در آئین انعقاد تفام‌نامه همکاری فرهنگی و اجتماعی میان سپاه و دادگستری بوشهر با تاکید بر نقش مهم دستگاه قضا در توسعه عدالت اجتماعی اظهار داشت: دستگاه قضا در ایران اسلامی تکیه‌گاه مهمی برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه محرومان در راستای توسعه عدالت اجتماعی است.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی کارنامه درخشانی پس از پیروزی انقلاب دارد، بر توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد و افزود: انجام این فعالیت‌ها نیازمند هماهنگی و همکاری دستگاه قضا است که در این راستا تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و اجتماعی میان سپاه و دادگستری بوشهر منعقد شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به نقش مهم امنیت با توجه به زیرساخت فرهنگی تصریح کرد: ایجاد امنیت پایدار در نقاط مختلف شهری و روستایی لازمه کار فرهنگی و حمایت‌های قضایی است.

سردار رزمجو  بیان کرد: تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و اجتماعی میان سپاه و دادگستری استان بوشهر به مدت سه سال در هفته بسیج منعقد شده است.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر  نیز  از امنیت پایدار در این استان خبرداد و گفت: در حال حاضر وضعیت امنیتی و فرهنگی خوبی در این استان حاکم است که به سبب تعامل خوب و سازنده میان قوه قضاییه و سپاه این مهم محقق شده است.

علی جمادی افزود: دادگستری و دستگاه قضا خود را از سپاه جدا نمی‌داند و امنیت حاکم بر جامعه حاصل این همکاری است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار