امام جمعه بوشهر با اشاره به آغاز ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس گفت: خیران و مسئولان در ساخت زائرسرای این استان در مشهد مقدس بسیجی و جهادی عمل کنند.
کد خبر: ۵۲۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵ 08 November 2017
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با اعضای هیئت امنای بنیاد زائر استان بوشهر با اشاره به حجم و ظرفیت بالای سفر مردم ولایت‌مدار استان بوشهر به مشهد مقدس اظهار داشت: مردم استان بوشهر نسبت به ائمه اطهار(ع) به ویژه ثامن‌الحجج ارادت خاص و ویژه‌ای دارند که سفر زیارتی مشهد مقدس مورد توجه همگان قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه برخی از مردم این استان بضاعت مالی لازم برای سفر زیارتی مشهد مقدس ندارند تاکید کرد: در راستای فراهم شدن زمینه سفر زیارتی عموم مردم و ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه آنان، مقام معظم رهبری بر ساخت زائرسرا تاکید کردند که این مهم در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار گرفت.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اختصاص زمین برای ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس گفت: هر چند تاکنون کمک‌هایی از سوی برخی مسئولان و خیران در ساخت این مکان پرداخت شده ولی برای تسریع در ساخت آن باید جهادی و بسیجی عمل کرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر فعال‌تر شدن ساخت زائرسرای استان بوشهر در جوار بارگاه ثامن‌الحجج خاطر نشان کرد: نیاز این در این عرصه خیران حضور فعال‌تری داشته باشند تا در موعود مقرر به بهره‌برداری برسد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه این زائرسرا با زیربنای 4 هزار و 800 متر مربع در 8 طبقه ساخته می‌شود گفت: برای ساخت این زائرسرا که تاکنون افزون بر 12 میلیارد ریال هزینه شده به 60 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.

امام جمعه بوشهر با قدردانی از مشارکت مسئولان و خیران در امر ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس افزود: این زائر سرا به ظرفیت 700 تخت طراحی شده که برای تکمیل آن نیاز است خیران و مسئولان بسیجی و جهادی عمل کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره  توسعه زیرساخت‌های مدرسه علمیه در استان بوشهر بیان کرد: بیش از 139 هزارمتر مربع مدارس و حوزه علمیه در استان بوشهر ساخته شده که اجرای پروژه‌های زیرساختی نشان از توسعه یافتگی استان بوشهر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار