فرماندار عسلویه با تاکید بر حل مشکلات اشتغال‌زایی جوانان گفت: دست اندرکاران به ویژه شوراهای اسلامی شهرستان عسلویه باید برای رسیدن به اشتغال پایدار، جوانان را به سوی برنامه‌های کار آفرینی سوق دهند.
کد خبر: ۴۹۳۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱ 13 September 2017
عبدالله نادری ظهر امروز در نشست با منتخبان شورای اسلامی بخش چاه مبارک با قدردانی از مشارکت پرشور مردم در انتخابات اظهار داشت: مجموعه شورای چاه مبارک در تمامی عرصه‌ها پرتلاش و تعامل سازنده‌ای داشته‌اند و از شورای جدید تقاضا می‌‌شود در راستای همگرایی  بیشتر کوشش کنند.

وی، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در دوره چهارم شورای بخش چاه مبارک خاطر نشان کرد:خدمت رسانی  به مردم وظیفه مشترک همه مسئولان است و اگر بتوانیم  با همدلی و هم‌افزایی از ظرفیت‌های ارزشمند شهرستان عسلویه استفاده کنیم به پیشرفت مورد انتظار مردم دست می‌یابیم.

فرماندار عسلویه لزوم توجه به کل بخش و بعضا شهرستان عسلویه را وظیفه شورا دانست و تاکید کرد :به منظور لازم الاجرا و  اثر بخش بودن نشست‌ها و پیگیری‌ها باید وفاق و همگرایی سر لوحه امور شوراها باشد و از حرکت‌های فردگرایانه پرهیز شود.

نادری  نقش شوراها را دراجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مهم دانست وافزود: تحقق سیاست‌های اقتصادی نه تنها مشکلات مختلف جامعه را برطرف می‌کند  بلکه راه توسعه و پیشرفت جامعه را بیش از پیش فراهم می‌کند.

وی با تاکید بر حل مشکلات اشتغال‌زایی جوانان گفت: دست اندرکاران به ویژه شوراهای اسلامی شهرستان عسلویه باید  برای رسیدن به اشتغال پایدار، جوانان را به  سوی  برنامه‌های کار آفرینی سوق دهند.

فرماندار عسلویه نقش مهم شوراها در عرصه‌های جامعه را مورد توجه قرار داد و  تصریح کرد: باید  برای رسیدن به اشتغال پایدار، مردم را به  سوی کار آفرینی  سوق داد و در این راه دولت  نیز حامی اقدامات دلسوزانه شوراها است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: