نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خدمات‌رسانی به مردم به ویژه جوانان استان بوشهر باید مورد توجه ویژه مسئولان قرار داشته باشد.
کد خبر: ۴۸۷۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸ 02 September 2017
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز عید سعید قربان در بوشهر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در ایام حج امسال اظهار داشت: آفت جهان استکبار و فتنه استکباری در سرزمین‌های اسلامی مهم‌ترین آفت جامعه اسلامی است که سرزمین‌های اسلامی را دچار بحران و آشوب کرده است.

وی افزود: جهان استکبار با ایجاد تهدیدات، تحریم‌ها و فتنه‌گری در سرزمین‌های اسلامی، جهان اسلام را به جان هم انداخته که همه اینها از آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی سرچشمه می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تنها راه نجات انسان به خدا پیوستن است خاطرنشان کرد: برای نجات و کمال انسان از خودگذشتن و به خدا پیوستن است.

صفایی بوشهری دشمن شناسی، وحدت و انسجام مسلمانان را تنها راه نجات اسلام از شر کفار و استکبار دانست و تصریح کرد: دشمن‌شناسی و اتحاد مسلمانان تنها راه نجات مسلمانان از شر کفار و استکبار است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر حج را بهترین آغاز برای بیدار شدن مسلمانان دانست و گفت: حج بهترین آغازی برای این است که مسلمانان بیدار شوند و زبان و قدرت خود را در برابر استکبار و کفار قرار دهند.

وی با بیان اینکه استان بوشهر استان اخلاق، ولایت‌مداری وحدت در سایه ولایت‌مداری است افزود: خدمات‌رسانی به مردم به ویژه جوانان استان بوشهر باید مورد توجه ویژه مسئولان قرار داشته باشد.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به وضعیت اقتصادی مردم استان بوشهر تصریح کرد: وضعیت اقتصادی مردم استان بوشهر به ویژه در مناطق محروم مطلوب نیست که مسئولان باید در راستای خدمات‌رسانی به مردم بکوشند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: