فرماندار شهرستان جم گفت: شورای تامین شهرستان جم یکی از موفق‌ترین شوراهای تامین استان بوده است.
کد خبر: ۴۵۲۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲ 03 July 2017
فتح‌الله نوروزی یکشنبه‌شب در آیین معارفه فرمانده جدید انتظامی جم بیان داشت: توسعه همه جانبه، رشد، خلاقیت و نوآوری زمانی ایجاد می‌شود که امنیت در کنار آن قرار گیرد. هر چه امنیت بیشتر باشد توسعه پایدارتری خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: نقش‌آفرین اصلی در تامین امنیت پایدار کشور مردم هستند و نیروی انتظامی با نگاه جامعه محوری به مقوله امنیت به تحقق این موضوع کمک می‌کند.

نوروزی با بیان اینکه نقش نیروی انتظامی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نقشی برجسته است گفت: در منشور حقوق شهروندی نیز به مقوله امنیت تاکید ویژه‌ای شده است.

فرماندار جم تاکید کرد: در تامین امنیت شهرستان نگران نیستیم اما هشیار هستیم.

نوروزی تصریح کرد: گراوند ۳۸ ماه در جم مسئولیت فرماندهی انتظامی جم را به عهده داشت که دو سال از این دوران با مدیریت بنده مقارن بود.

وی بیان داشت: یکی از شعارهای نیروی انتظامی ارزش‌مداری و خدمت جهادی است و گراوند در این امر نمره قبولی گرفت. اگر به بحث حفظ عزت مردم هم بپردازیم گراوند در حوزه مردم‌داری هم نمره قبولی گرفت.

نوروزی اظهار داشت: نیروی انتظامی جم در دوران گراوند در عین مردم‌داری، قانونم‌داری را هیچ‌گاه فراموش نکرده است و گراوند در درست‌کاری و امانت‌داری هم خیلی خوب عمل کرد.

وی تاکید کرد: یک مامور امنیتی برای موفقیت در کار باید همدلی و همراهی با سایر مجموعه ها داشته باشد و در این زمیه هم عملکرد گراوند بسیار مثبت بود.

فرماندار جم خاطر نشان کرد: بحمدالله شورای تامین شهرستان جم یکی از موفق ترین شوراهای تامین استان بوده است و همدلی بسیار خوبی بر مجموعه امنیتی شهرستان حکم فرماست که نقش گراوند در این زمینه پررنگ است و گراوند در اخلاق، ادب و متانت هم سرآمد است.

در این مراسم با تقدیر از سرهنگ روح الله گراوند، سرهنگ سید علی مهدیان به سمت فرمانده جدید انتظامی جم منصوب شد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: