مدیرکل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شعبه بوشهر گفت: پرواز بوشهر به تهران که قرار بود ساعت ۸:۳۰ دقیقه انجام شود به سبب نقص فنی هواپیمای فوکر ۱۰۰ با تاخیر ۸ ساعته ساعت ۱۶:۳۰ پرواز کرد.
کد خبر: ۴۱۵۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳ 30 April 2017
علیرضا شاکردرگاه با اشاره به تاخیر پرواز بوشهر به تهران اظهار داشت: پرواز تهران به بوشهرکه قرار بود ساعت 7 و 35 دقیقه در فرودگاه بوشهرفرود آید به سبب اشکال فنی هواپیما با بیش از 4 ساخت تاخیر انجام شد و این پرواز ساعت 11 و 30 دقیقه در فرودگاه بوشهر به زمین نشست.

وی با بیان اینکه هواپیمای این پرواز از نوع فوکر 100 بود  افزود: این هواپیما با 87 مسافر ساعت 11 و 30 دقیقه درفرودگاه  بوشهر به زمین نشست که پس از آن 68 مسافر  مسیر بوشهر به تهران سوار شدند.

مدیرکل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شعبه بوشهر با اشاره به نقص فنی در پرواز بوشهر به تهران خاطر نشان کرد:   پس از سوار شدن مسافران اشکال فنی در  هواپیمای فوکر 100 مشاهده شد  که کارشناسان پرواز برای حفظ امنیت مسافران اقدام به رفع  این خرابی کردند.

شاکردرگاه با اشاره به تاخیر 8 ساعت در پرواز بوشهر به تهران  بیان کرد: پرواز بوشهر به تهران که قرار بود ساعت 8:30 دقیقه انجام شود به سبب نقص فنی هواپیمای فوکر 100 با تاخیر 8 ساعته ساعت 16:30 پرواز کرد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: