مدیر عامل پارس جنوبی گفت: خودروهای فرسوده در پارس جنوبی از رده خارج می‌شوند.
کد خبر: ۱۳۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۵ 13 March 2015
تابناک بوشهر: مهدی یوسفی صبح امروز در نشست با دبیر اجرایی خانه کارگر استان بوشهر اظهار داشت: در سال جاری برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای حمایت از حقوق کارگران انجام داده‌ایم و تلاش می‌کنیم خدمات لازم به این قشر زحمتکش ارائه شود.

مدیر عامل پارس جنوبی افزود: هم‌اکنون در فازهای مختلف شاهد حضور کارگران زیادی هستیم و از همه توان و ظرفیت موجود برای ساماندهی این عزیزان بهره می‌بریم.

وی با تاکید بر لزوم خارج کردن خودروهای فرسوده در پارس جنوبی اضافه کرد: برای خارج کردن خودروهای فرسوده و به کارگیری خودروهای دارای استانداردهای ایمنی برای جابجایی کارگران با همکاری شرکت‌های پیمانکاری و نیروی انتظامی از آبان ماه تاکنون اقدامات ارزشمندی انجام گرفته است.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی بر لزوم رعایت الزامات ایمنی در پارس جنوبی تاکید کرد و خواستار همکاری کارفرمایان و پیمانکاران در این راستا شد.

وی افزود: قاطعیت در برخورد با سهل انگاری‌ها در زمینه ایمنی محیط کار در سال آتی با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.

دبیر خانه کارگر استان بوشهر نیز گفت: توجه به حقوق کارگران امری مهم و ضروری است و امیدوار هستیم با تلاش‌های مدیران پارس جنوبی این مهم در این منطقه به خوبی انجام شود.

سید موسی میرجوانمردی افزود: دفاع از حقوق کارگران شاغل در مناطق مختلف استان از وظایف این تشکل است و به فضل خدا با تمام توان برای احقاق حقوق کارگران تلاش می‌کنیم.

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان بوشهر از عضویت 6 هزار نفر در خانه کارگر استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: بر اساس آمار موجود، در حال حاضر بیش از شش هزار نفر عضو تشکل خانه کارگر استان بوشهر هستند و خانه کارگر بزرگترین تشکل صنفی کشور است.

در این نشست، اعضای خانه کارگر استان بوشهر نیز نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.
منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار