نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر عمل به مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌ها اظهار داشت: توجه به جامعه نشان از عقلانیت مدیریتی و مراعات پدافند غیر عامل است.
کد خبر: ۱۱۲۸۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷ 29 September 2023

به گزارش تابناک بوشهر و به نقل از خبرگزاری فارس، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر چهارشنبه در دیدار مدیرعامل پتروشیمی خارگ اظهار داشت: صنعت انرژی هیدروکربنیک نقش مهمی در تولید ثروت و قدرت فرا ملی برای کشور دارد و اگر صنعت پتروشیمی با تنوع محصولاتی که دارد نداشتیم، دچار بحران می‌شدیم، اما با توسعه‌ای که پتروشیمی پیدا کرد و تولیداتی که نوعاً استراتژیک هست، باعث شد هم درآمدزایی کشور بالا رود و هم قدرت تأثیرگذاری بین المللی ما افزون شود.

امام جمعه بوشهر افزود: پتروشیمی به عنوان صعنت پایین دستی نقش مهمی در مدیریت نظام ایفا می‌کند و هراندازه بتوانیم تولید را اضافه و مدیریت بازرگانی و تولید با رعایت استاندارد‌ها و نیز نوآوری الکترونیک و توسعه حرفه‌ای منابع انسانی داشته باشیم می‌توانیم تحولی را ایجاد کنیم و این مساله سبب می‌شود تا کیفیت تولید بالا می‌رود و هم مدیریت بازرگانی بهتر شود و از جهتی درآمد ارزی ما بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه پتروشیمی خارگ سابقه طولانی و ویژگی‌های خاص دارد بیان داشت: این پتروشیمی یکی از متفاوت‌ترین پتروشیمی‌های ایران است به همین دلیل تأمین و نگهداری آن بسیار مهم است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه پتروشیمی خارگ ظرفیت بالایی دارد و می‌توان با تزریق خوراک به آن، تولید را بالا برد گفت: در این خصوص با وزیر نفت رایزنی‌هایی صورت گرفت.

وی همچنین بر توجه به وضعیت کارکنان این پتروشیمی تاکید کرد و ابراز داشت: کار در صنعت نفت سنگین است و اگر این جغرافیای کار هم جزیره باشد به دلیل محدودیت‌های رفت و آمد، کار سنگین‌تر خواهد بود، لذا به کارکنان توجه ویژه‌ای شود.

نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر عمل به مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌ها اظهار داشت: توجه به جامعه نشان از عقلانیت مدیریتی و مراعات پدافند غیر عامل است.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر انتشار گزارش‌ها و پیشرفت‌های صورت گرفته از طریق رسانه گفت: گزارش‌ها و خدمات و پیشرفت‌های خود را به مردم ارائه کنید چراکه یکی از مصادیق جهاد تبیین است و باعث دلگرمی بیشتر مردم می‌شود.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار